جمعیت طلوع بی نشان ها

 جمعیت طلوع بی نشان ها در سال 1388فعالیت خود را با هدف  کارآفرینی برای کارتن خواب‌های بهبود یافته، آغاز کرد.

" " " " " " " " " " " " " " " " " " " "

تهران، تهران، ایران

اطلاعات خیریه

شیوه کمک شیوه کمک
-
گروه هدف گروه هدف
معتادان
محدوده فعالیت محدوده فعالیت
-
اطلاعات سازمانی

نوع سازمان نوع سازمان
موسسه
مرجع صادرکننده مجوز مرجع صادرکننده مجوز
-
تاریخ تاسیس تاریخ تاسیس
۱۳۸۸/۱۲/۳
شماره ثبت شماره ثبت
25334
شناسه ملی شناسه ملی
14003957082
اطلاعات فرد

تعداد مددجویان تعداد مددجویان
-
تعداد کارمندان تعداد کارمندان
-
تعداد نیروهای داوطلب تعداد نیروهای داوطلب
-
اطلاعات تماس

آدرس آدرس
تهران-بزرگراه شهید محلاتی شرق به غرب-قبل از خروجی امام علی (ع) شمال، دسترسی محلی-کوچه‌ی کوچه شهید صالحی، مقابل درب درمانگاه مسجد جامع قاسم ابن الحسن

هدف از فعالیت موسسه جمعیت طلوع بی نشان ها، کمک به آسيب ديدگان اجتماعي، درمان، ايجاد اشتغال و فرهنگسازي در ميان آسيب ديدگان است.

جمعیت طلوع بی نشان‌ها در طول فعالیت در راستای کاهش آسیب اجتماعی کارتن خوابی در شهر تهران با هدف امید بخشیدن برای بهبودی، دوباره ایستادن و همراه شدن این قشر با جامعه توانسته است به صورت برنامه‌ریزی شده،در راستای درمان و کارآفرینی برای کارتن خواب‌های بهبود یافته تهران فعالیت کند و با ارائه خدمات به این قشر که به جهت شرایط اجتماعی، از آسیب پذیرترین قشرها جامعه محسوب می‌شوند، گامهای مؤثری در راستای بهبود شرایط اجتماعی بردارد.
_  روش اجراي اهداف
اطلاع رساني بين آسيب ديدگان اجتماعي (کارتن خواب) از طريق همسانان خويش و پرداخت هزينه درمان توسط بنياد، پس از پاکي ايجاد اشتغال و سرپناه براي خود و خانواده هاشان، ايجاد باور و انگيزه جهت بهبودي و بازگشت به اجتماع از طريق برگزاري همايش ها و سمينارها و چاپ نشريات فرهنگي، ساخت فيلم و مستندات.

در هر جامعه‌ای کارتن‌خواب عموماً به عنوان یکی از آسیب‌پذیرترین و حاشیه‌ای‌ترین اقشار جامعه شهری به حساب می‌آید که توانایی اندکی برای ساماندهی طبیعی زندگی‌اش دارد. شرایط خاص زندگی کارتن‌خواب تمامی فرصت‌های مشارکت در زندگی اجتماعی را از او سلب کرده و از شبکه‌های پیوند دهنده اجتماعی بیرونش می‌سازد. پدیده کارتن‌خوابی در شهرهای بزرگ ایران پدیده نسبتاً جدیدی به حساب می‌آید. از آغاز دوران مدرنیزاسیون در ایران با رشد نرخ مهاجرت به شهرهای بزرگ و افزایش شکاف‌های درآمدی، کلان شهرهای ایران با پدیده‌هایی چون حاشیه‌نشینی، گود نشینی یا کپرنشینی مواجه بوده‌اند، اما کارتن‌خوابی به شکل و گستردگی امروزی آن، خصوصاً در تهران، مساله اجتماعی جدیدی به حساب می‌آید. شاید به همین دلیل است که این موضوع چندان مورد بررسی قرار نگرفته و تاکنون عملاً به گزارش‌ها و خبرهای رسانه‌ای محدود مانده است.
مسأله کارتن‌خوابی در تهران از سال ۱۳۸۲ با مرگ چند کارتن‌خواب در سرمای زمستان در خیابان‌های تهران، به عنوان یک معضل جدی اجتماعی در عرصه عمومی مطرح شد. در ذهن بسیاری از مردم کارتن‌خوابی با اعتیاد گره خورده است و بسیاری از مشاهدات روزمره آنها این فرضیه را تایید می‌کند.
«جمعیت طلوع بی‌نشان‌ها» به عنوان تنها حامی تخصصی در زمینه معضل کارتن‌خوابی، می‌کوشد تا با حفظ و اشاعه «آیین مهرورزی» نگاه جامعه را به موضوع اعتیاد و کارتن‌خوابی تغییرداده و کمک کند تا افراد بیشتری با مشارکت در این فرایند وارد چرخه درمان و بهبودی شوند.
کارتن‌خوابی
تعریف کارتن‌خوابی در ایران با معنی جهانی بی‌خانمان (Homeless) تفاوت‌های بنیادینی دارد. در ایران بر خلاف سایر نقاط جهان کارتن‌خوابی صرفا حاصل فقر یا شیوه زندگی افراد نیست بلکه حاصل یک طرد تمام عیار اجتماعی است. به این معنی که فرد کارتن‌خواب طی فرآیندی با انجام مستمر رفتارهای ضد اجتماعی(به ویژه اعتیاد) به سطحی از زیست ضد اجتماعی می‌رسد که عموما از سطح تحمل خانواده و جامعه فراتر می‌رود و در گام آخر، خود فرد کارتن‌خواب با پذیرفتن این طرد از شکل اجتماعی جامعه دور شده و به یک شیوه کاملا ضد اجتماعی یعنی کارتن‌خوابی روی می‌آورد.
جمعیت طلوع در واقع از افراد آسیب‌دیده ( قربانی) کارتن‌خوابی حمایت می‌کند. این حمایت شامل ۷ مرحله جذب، سرپناه، درمان، آموزش، اشتغال، بازگشت به خانواده و بازگشت به اجتماع است که طی این ۷ مرحله «کارتن‌خوابی» افراد درمان می‌شود و فرد به زیست معمول اجتماعی باز می‌گردد. در اینجا می توان به یکی از مزیت‌های طلوع که تبدیل شدن مددجویان به مددکار در فرآیند حمایتی است، اشاره کرد.

در نتیجه فعالیت‌های حمایتی طلوع، فردی که روزی به عنوان کارتن‌خواب در طلوع مورد حمایت قرار گرفته است، ظرف مدت یک‌سال به فردی تبدیل می‌شود که ضمن پذیرش مسئولیت اجتماعی خود، به بهبود وضعیت اجتماعی هم‌دردان خود کمک و تلاش می‌کند آنها را از چرخه کارتن‌خوابی خارج کند. جمعیت طلوع بی نشان ها، با نگاه مسئولانه نسبت به آسیب‌های اجتماعی کوشیده است فضایی را فراهم کند که افراد با پذیرش سهم انسانی و اجتماعی خود در تولید و گسترش آسیب‌های اجتماعی که زاده بی‌تفاوتی انسان‌ها نسبت به یکدیگر است نقش موثری در پیشگیری و درمان آسیب‌های اجتماعی ایفا کند. طلوع با تمرکز بر موضوع کارتن‌خوابی و اعتیاد و حمایت از زنان، مردان و کودکان آسیب دیده از فعالیت خود را در هفت حوزه جذب، درمان، سرپناه، آموزش، اشتغال، بازگشت به خانواده و بازگشت به بدنه جامعه متمرکز کرده است.
حمایت از افراد درگیر با آسیب‌های اجتماعی به ویژه کارتن‌خوابی و اعتیاد از یک سو و گسترش حساسیت اجتماعی افراد جامعه نسبت به یکدیگر و همچنین تغییر دیدگاه جامعه نسبت به آسیب‌دیدگان اجتماعی، که می‌تواند مهم‌ترین عامل قطع چرخه تولید آسیب باشد، ماموریت این سازمان است.

جمعیت طلوع بی‌نشان‌ها حامی افرادی است که در چرخه آسیب‌های اجتماعی گرفتار شده‌اند و به دلیل بی‌تفاوتی جامعه و بحران‌های اجتماعی روز به روز بر تعداد آنها افزوده می‌شود.
جمعیت طلوع بی‌نشان‌ها با راه‌اندازی و ارتقای پروژه‌های پیشگیرانه در تلاش است که ضمن کمک به افراد آسیب‌دیده از کارتن‌خوابی و خانواده‌هایشان، با حضور پویا و موثر در نقاط آسیب‌خیز و توانمندسازی و آموزش کودکان و نوجوانان در معرض آسیب، از ورود افراد به چرخه کارتن‌خوابی و اعتیاد جلوگیری کند.

 هیئت امنا و کارکنان
نام و نام خانوادگی
سمتکدملی
اکبر رجبي
مدير عامل و رئيس هيئت مديره
۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰
ناهيد بذر پور
نائب رئيس هيئت مديره
۰۰۷۱۶۲۴۵۳۸
نفيسه اسماعيلي
عضو اصلي هيئت مديره
۰۴۹۲۷۳۳۱۰۴
محمد بدخشان
عضو اصلي هيئت مديره
۰۰۷۴۲۷۳۴۸۵
محمد علي کرمي
خزانه دار
۰۰۶۶۹۱۴۵۱۵
زهرا احساني
عضو علي البدل هيئت مديره
۲۲۸۰۵۸۳۴۵۳
هانيه اسفندياري بيات
عضو علي البدل هيئت مديره
۲۲۸۰۳۹۲۶۸۲


آگهي تغييرات جمعيت طلوع بي نشانها موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۳۳۶۲۱ و شناسه ملي ۱۴۰۰۳۹۵۷۰۸۲
شماره روزنامه: ۲۲۳۶۸  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۴۰
تاریخ روزنامه:۱۴۰۰/۱۰/۹
شماره نامه اداره ثبت: ۱۴۰۰۳۰۴۰۰۹۰۱۱۱۴۲۷۱
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۴۰۰/۱۰/۷

به استناد صورتجلسه هيئت مديره مورخ ۰۳/۰۹/۱۴۰۰ ومجوز شماره ۱۲۸۹۹ /۲۲/ دمورخ ۶/۹/۱۴۰۰وزارت کشور تصميمات ذيل اتخاذ شد :
۱- آقاي اکبر رجبي مشهود به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰ به سمت رئيس هيات مديره ۲- خانم ناهيد بذر پور به شماره ملي ۰۰۷۱۶۲۴۵۳۸ به سمت نائب رئيس هيات مديره ۳- آقاي محمد علي کرمي به شماره ملي ۰۰۶۶۹۱۴۵۱۵ به سمت خزانه دار ۴- خانم نفيسه اسماعيلي به شماره ملي ۰۴۹۲۷۳۳۱۰۴ به سمت عضو اصلي هيات مديره ۵- آقاي محمد بدخشان به شماره ملي ۰۰۷۴۲۷۳۴۸۵ به سمت عضو اصلي هيات مديره ۶- خانم زهرا احساني به شماره ملي ۲۲۸۰۵۸۳۴۵۳ به سمت عضو علي البدل هيات مديره ۷- خانم هانيه اسفندياري بيات به شماره ملي ۲۲۸۰۳۹۲۶۸۲ به سمت عضو علي البدل هيات مديره و ضمنا" آقاي اکبر رجبي مشهود به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰ به سمت مدير عامل براي مدت ۲ سال انتخاب شدند
حق امضاء : کليه اسناد و اوراق بهادار و تعهدآور با امضاي مديرعامل و خزانه دار و درغياب خزانه دار با امضاي رئيس هيات مديره و با مهر جمعيت معتبر خواهد بود .

آگهي تغييرات جمعيت طلوع بي نشانها موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۳۳۶۲۱ و شناسه ملي ۱۴۰۰۳۹۵۷۰۸۲
شماره روزنامه: ۲۲۳۶۸  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۴۰
تاریخ روزنامه:۱۴۰۰/۱۰/۹
شماره نامه اداره ثبت: ۱۴۰۰۳۰۴۰۰۹۰۱۱۱۴۲۶۶
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۴۰۰/۱۰/۷

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده مورخ ۰۳/۰۹/۱۴۰۰ و مجوز شماره ۱۲۸۹۹ /۲۲/ دمورخ ۶/۹/۱۴۰۰وزارت کشور تصميمات ذيل اتخاذ شد :
افراد ذيل به سمت اعضاي هيات مديره براي مدت ۲ سال انتخاب شدند: ۱- آقاي اکبر رجبي مشهود به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰ به سمت عضواصلي هيات مديره ۲-آقاي محمد علي کرمي به شماره ملي ۰۰۶۶۹۱۴۵۱۵ به سمت عضواصلي هيات مديره ۳-خانم نفيسه اسماعيلي به شماره ملي ۰۴۹۲۷۳۳۱۰۴ به سمت عضواصلي هيات مديره ۴- خانم ناهيد بذر پور به شماره ملي ۰۰۷۱۶۲۴۵۳۸ به سمت عضو اصلي هيات مديره ۵- آقاي محمد بدخشان به شماره ملي ۰۰۷۴۲۷۳۴۸۵ به سمت عضواصلي هيات مديره ۶- خانم زهرا احساني به شماره ملي ۲۲۸۰۵۸۳۴۵۳ به سمت عضو علي البدل هيات مديره ۷- خانم هانيه اسفندياري بيات به شماره ملي ۲۲۸۰۳۹۲۶۸۲ به سمت عضو علي البدل هيات مديره
مهدي عباسي به شماره ملي ۴۳۲۳۰۲۵۹۱۲ به سمت بازرس اصلي و خانم ندا ماندني به شماره ملي ۰۴۵۲۲۴۹۳۷۶ به سمت بازرس علي البدل براي مدت يکسال مالي انتخاب شدند 

آگهي تغييرات جمعيت طلوع بي نشانها موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۳۳۶۲۱ و شناسه ملي ۱۴۰۰۳۹۵۷۰۸۲
شماره روزنامه: ۲۱۳۵۸  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۳۵
تاریخ روزنامه:۱۳۹۷/۴/۲۱
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۷۳۰۴۰۰۹۰۱۰۳۵۸۲۳
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۷/۴/۱۳
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۷۰۴۱۳۸۰۰۴۳۱۳۵۶

به استناد صورتجلسه هيئت مديره مورخ ۲۰/۰۳/۱۳۹۷ ومجوز ۳۹۲۱/۲۲ / د مورخ ۲/۴/۹۷ استانداري تهران تصميمات ذيل اتخاذ شد: اعضاي هيات مديره براي بقيه مدت تصدي بشرح ذيل انتخاب شدند: اکبر رجبي مشهود به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰ به سمت رئيس هيات مديره ـ محمد علي کرمي به شماره ملي ۰۰۶۶۹۱۴۵۱۵ به سمت خزانه دار ـ محمود رضا اسفنديار به شماره ملي ۶۵۹۹۶۳۸۷۷۵ به سمت نايب رئيس هيات مديره ـ نفيسه اسماعيلي به شماره ملي ۰۴۹۲۷۳۳۱۰۴به سمت عضواصلي هيات مديره ـ ناهيد بذر پور به شماره ملي ۰۰۷۱۶۲۴۵۳۸به سمت عضو اصلي هيات مديره ـ علي پاليزبان به شماره ملي ۰۰۶۲۲۸۹۷۹۹ به سمت عضو علي البدل هيات مديره ـ هانيه اسفندياري بيات به شماره ملي ۲۲۸۰۳۹۲۶۸۲ به سمت عضو علي البدل هيات مديره و ضمنا آقاي اکبر رجبي مشهود به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰ بـه سمت مديرعامل کليه اسناد و اوراق بهادار و تعهدآور با امضاي مديرعامل و خزانه دار و در غياب خزانه دار با امضاي رئيس هيات مديره و با مهر جمعيت معتبر خواهد بود.
پ۹۷۰۴۱۳۸۰۰۴۳۱۳۵۶ اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري 

آگهي تغييرات جمعيت طلوع بي نشانها موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۳۳۶۲۱ و شناسه ملي ۱۴۰۰۳۹۵۷۰۸۲
شماره روزنامه: ۲۱۳۱۲  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲۹
تاریخ روزنامه:۱۳۹۷/۲/۲۴
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۷۳۰۴۰۰۹۰۱۰۱۰۶۴۱
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۷/۲/۱۵
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۷۰۲۱۵۴۱۰۷۷۶۷۰۰

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده مورخ ۰۶/۱۲/۱۳۹۶ و مجوز ۶۰۵۶۲/۲۲/۹۶ مورخ ۲۲/۱۲/۹۶ استانداري تهران تصميمات ذيل اتخاذ شد: آقاي غلامرضا رضائي آقجري به شماره ملي ۰۰۵۰۵۳۹۰۴۳ بادريافت مبلغ ۲۵۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه خود از صندوق مؤسسه از مؤسسه خارج و سرمايه مؤسسه از مبلغ ۳۷۵۰۰۰۰۰۰ ريال به ۳۵۰۰۰۰۰۰۰ ريال کاهش يافت در نتيجه ماده مربوطه در اساسنامه بشرح مذکور اصلاح مي گردد. اسامي شرکاء و ميزان سهم الشرکه هريک به ريال پس از کاهش سرمايه بشرح ذيل مي باشد: ۱ـ آقاي اکبر رجبي مشهود به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰داراي مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه ۲ـ خانم ناهيد بذر پور به شماره ملي ۰۰۷۱۶۲۴۵۳۸داراي مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه ۳ـ خانم سارا چرتابيان به شماره ملي ۰۰۷۶۷۳۵۵۴۰ داراي مبلغ ۲۵۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه ۴ ـ آقاي محمد علي کرمي به شماره ملي ۰۰۶۶۹۱۴۵۱۵ داراي ۱۵۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه. محل قانوني موسسه به آدرس استان تهران ـ شهرستان تهران ـ بخش مرکزي ـ شهر تهران ـ نواب ـ خيابان سلمان فارسي ـ کوچه رويا ـ پلاک ۲ ـ طبقه همکف ـ کدپستي ۱۳۵۳۶۶۵۷۹۱ انتقال يافت و ماده مربوطه در اساسنامه اصلاح شد.
پ۹۷۰۲۱۵۴۱۰۷۷۶۷۰۰  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري

آگهي تغييرات جمعيت طلوع بي نشانها موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۳۳۶۲۱ و شناسه ملي ۱۴۰۰۳۹۵۷۰۸۲
شماره روزنامه: ۲۱۳۱۲  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲۹
تاریخ روزنامه:۱۳۹۷/۲/۲۴
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۷۳۰۴۰۰۹۰۱۰۱۰۶۲۴
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۷/۲/۱۵
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۷۰۲۱۵۳۴۸۸۳۰۳۹۲

به استناد صورتجلسه هيئت مديره مورخ ۰۶/۱۲/۱۳۹۶ ومجوز ۶۰۵۶۲/۲۲/۹۶ مورخ ۲۲/۱۲/۹۶ استانداري تهران تصميمات ذيل اتخاذ شد: اکبر رجبي مشهود به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰ به سمت رئيس هيئت مديره، محمد علي کرمي به شماره ملي ۰۰۶۶۹۱۴۵۱۵ به سمت نايب رئيس هيئت مديره، محمد علي کرمي به شماره ملي ۰۰۶۶۹۱۴۵۱۵ به سمت خزانه دار، خانم نفيسه اسماعيلي به شماره ملي ۰۴۹۲۷۳۳۱۰۴به سمت عضواصلي هيئت مديره، خانم ناهيد بذر پور به شماره ملي ۰۰۷۱۶۲۴۵۳۸به سمت عضو اصلي هيئت مديره، آقايان: محمود رضا اسفنديار به شماره ملي ۶۵۹۹۶۳۸۷۷۵ به سمت عضواصلي هيئت مديره، علي پاليزبان به شماره ملي ۰۰۶۲۲۸۹۷۹۹ به سمت عضو علي البدل هيئت مديره، خانم هانيه اسفندياري بيات به شماره ملي ۲۲۸۰۳۹۲۶۸۲ به سمت عضو علي البدل هيئت مديره و ضمنا آقاي اکبر رجبي مشهود به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰ به سمت مديرعامل براي مدت ۲ سال انتخاب شدند. کليه اسناد و اوراق بهادار و تعهدآور با امضاي مديرعامل و خزانه دار و در غياب خزانه دار با امضاي رئيس هيئت مديره و با مهر جمعيت معتبر خواهد بود.
پ۹۷۰۲۱۵۳۴۸۸۳۰۳۹۲  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري 

آگهي تغييرات جمعيت طلوع بي نشانها موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۳۳۶۲۱ و شناسه ملي ۱۴۰۰۳۹۵۷۰۸۲
شماره روزنامه: ۲۱۳۱۲  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲۸
تاریخ روزنامه:۱۳۹۷/۲/۲۴
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۷۳۰۴۰۰۹۰۱۰۱۰۶۳۱
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۷/۲/۱۵
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۷۰۲۱۵۱۰۰۴۴۲۷۹۳

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده مورخ ۰۶/۱۲/۱۳۹۶ و مجوز ۶۰۵۶۲/۲۲/۹۶ مورخ ۲۲/۱۲/۹۶ استانداري تهران تصميمات ذيل اتخاذ شد: افراد ذيل به سمت اعضاي هيئت مديره براي مدت ۲ سال انتخاب شدند: اکبر رجبي مشهود به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰ بعنوان عضواصلي هيئت مديره، محمد علي کرمي به شماره ملي ۰۰۶۶۹۱۴۵۱۵ بعنوان عضواصلي هيئت مديره، نفيسه اسماعيلي به شماره ملي ۰۴۹۲۷۳۳۱۰۴بعنوان عضواصلي هيئت مديره، ناهيد بذر پور به شماره ملي ۰۰۷۱۶۲۴۵۳۸ بعنوان عضو اصلي هيئت مديره، محمود رضا اسفنديار به شماره ملي ۶۵۹۹۶۳۸۷۷۵ بعنوان عضواصلي هيئت مديره، علي پاليزبان به شماره ملي ۰۰۶۲۲۸۹۷۹۹ بعنوان عضو علي البدل هيئت مديره، هانيه اسفندياري بيات به شماره ملي ۲۲۸۰۳۹۲۶۸۲بعنوان عضو علي البدل هيئت مديره و ضمنا مهدي عباسي به شماره ملي ۴۳۲۳۰۲۵۹۱۲ بعنوان بازرس اصلي و محمد بدخشان به شماره ملي ۰۰۷۴۲۷۳۴۸۵ بعنوان بازرس علي البدل براي مدت يکسال انتخاب شدند روزنامه کثيرالانتشار ابرار براي درج آگهي هاي موسسه تعيين گرديد.
پ۹۷۰۲۱۵۱۰۰۴۴۲۷۹۳  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري

آگهي تغييرات جمعيت طلوع بي نشانها موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۳۳۶۲۱ و شناسه ملي ۱۴۰۰۳۹۵۷۰۸۲
شماره روزنامه: ۲۱۲۷۸  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲۳
تاریخ روزنامه:۱۳۹۷/۱/۹
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۶۳۰۴۰۰۹۰۱۱۲۸۰۰۰
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۶۱۲۲۶۲۸۹۹۴۵۴۸۷

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده مورخ ۱۰/۱۰/۱۳۹۶ و مجوز شماره ۹۶۱۱ / ۲۲ / د مورخ ۲۳/۱۰/۱۳۹۶ استانداري تهران تصميمات ذيل اتخاذ شد: خانم ناهيد بذر پور به شماره ملي ۰۰۷۱۶۲۴۵۳۸ باپرداخت مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰۰ ريال به صندوق مؤسسه درزمره شرکاء مؤسسه درآمد. آقاي محمد علي کرمي به شماره ملي ۰۰۶۶۹۱۴۵۱۵ باپرداخت مبلغ ۱۵۰۰۰۰۰۰ ريال به صندوق مؤسسه درزمره شرکاء مؤسسه درآمد. سرمايه مؤسسه از مبلغ ۳۵۰۰۰۰۰۰۰ ريال به ۳۷۵۰۰۰۰۰۰ ريال افزايش يافت وماده مربوطه دراساسنامه اصلاح گرديد. اسامي شرکاء و ميزان سهم الشرکه هريک پس از افزايش سرمايه بشرح ذيل مي باشد: آقاي اکبر رجبي مشهود به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰ داراي مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه آقاي غلامرضا رضائي آقجري به شماره ملي ۰۰۵۰۵۳۹۰۴۳ داراي مبلغ ۲۵۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه خانم سارا چرتابيان به شماره ملي ۰۰۷۶۷۳۵۵۴۰ داراي مبلغ ۲۵۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه خانم ناهيد بذر پور به شماره ملي ۰۰۷۱۶۲۴۵۳۸ داراي مبلغ۱۰۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه آقاي محمد علي کرمي به شماره ملي ۰۰۶۶۹۱۴۵۱۵ داراي ۱۵۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه
پ۹۶۱۲۲۶۲۸۹۹۴۵۴۸۷ اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري

آگهي تغييرات جمعيت طلوع بي نشانها موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۳۳۶۲۱ و شناسه ملي ۱۴۰۰۳۹۵۷۰۸۲
شماره روزنامه: ۲۰۶۸۵  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲۱
تاریخ روزنامه:۱۳۹۴/۱۲/۱۷
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۴۳۰۴۰۰۹۰۱۱۳۰۴۱۵
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۴/۱۲/۹
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۴۱۲۰۹۲۱۱۷۷۱۲۵۰

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده مورخ ۲۹/۱۰/۱۳۹۴ و مجوز شماره۱۱۴۳۰/۲۲ مورخه ۱۱۴۳۰/۲۲/د استانداري تهران تصميمات ذيل اتخاذ شد:اکبر رجبي مشهود کدملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰ به سمت رئيس هيات مديره و مديرعامل غلامرضا رضايي آقجري کدملي ۰۰۵۰۵۳۹۰۴۳ به سمت نايب رئيس هيات مديره محمد علي کرمي کدملي ۰۰۶۶۹۱۴۵۱۵ به سمت عضو اصلي هيات مديره وخزانه دار نفيسه اسمعيلي دامغان کدملي ۰۴۹۲۷۳۳۱۰۴ به سمت عضو اصلي هيات مديره ناهيد بذرپور کدملي ۰۰۷۱۶۲۴۵۳۸ به سمت عضو اصلي هيات مديره حسن ابراهيمي کدملي ۶۰۳۹۴۸۸۰۲۶ به سمت عضوعلي البدل هيات مديره بابک صـحافيان کدملي ۰۰۶۸۲۵۶۵۰۷ به سمت عضو علي البدل هيات مديره که به عنوان اعضاء هيات مديره براي مدت ۲ سال انتخاب گرديدند کليه اسناد و اوراق بها دار وتعهد آوربا امضاي مديرعامل و خزانه دار در غياب خزانه داربا امضاءرئيس هيات مديره همراه با مهر موسسه معتبر است.آقا علي علي ياري به شماره ملي ۰۰۶۸۰۹۱۲۹۱ به عنوان بازرس اصلي و مرضيه ناحي به عنوان بازرس علي البدل۰۰۳۳۹۴۲۹۴۳ براي مدت ۱ سال انتخاب گرديد
پ۹۴۱۲۰۹۲۱۱۷۷۱۲۵۰  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري 

آگهي تاسيس
شماره روزنامه: ۲۰۱۲۹  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲
تاریخ روزنامه:۱۳۹۳/۱/۲۷
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۲۳۰۴۰۰۹۰۱۰۲۵۴۴۶
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۲/۱۲/۱۸
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۱۷۹۹۸۳۸

موسسه غيرتجاري جمعيت طلوع بي نشانها در تاريخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۲ به شماره ثبت ۳۳۶۲۱ به شناسه ملي ۱۴۰۰۳۹۵۷۰۸۲ ثبت و امضا ذيل دفاتر تکميل گرديده که خلاصه آن به شرح زير جهت اطلاع عموم آگهي ميگردد.
ـ موضوع مؤسسه: کمک به آسيب ديدگان اجتماعي ـ درمان ـ ايجاد اشتغال و سرپناه و فرهنگسازي و ايجاد باور تغيير در ميان آسيب ديدگان و ايجاد باور در جهان مردمي ـ در نهايت ياري جامعه جهت حرکتي مداوم به سوي صلحي پايدار
ب: روش اجراي اهداف
اطلاع رساني بين آسيب ديدگان اجتماعي (کارتن خواب) از طريق همسانان خويش و پرداخت هزينه درمان توسط بنياد ـ پس از پاکي ايجاد اشتغال و سرپناه براي خود و خانواده هاشان ـ ايجاد باور و انگيزه جهت بهبودي و بازگشت به بدنه اجتماع از طريق برگزاري همايش ها و سمينارها و چاپ نشريات فرهنگي، ساخت فيلم و مستند
ـ مدت مؤسسه: از تاريخ ثبت به مدت دو سال.
ـ مرکز اصلي مؤسسه: تهران بزرگراه نواب خ محبوب مجاز کوچه پرستو پ۲ کدپستي ۱۴۵۶۷۵۶۸۱۸
ـ سرمايه مؤسسه: مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۳۵۰ ريال مي باشد.
اسامي شرکا:
اکبر رجبي مشهود داراي ۰۰۰/۰۰۰/۳۰۰ ريال و سارا چرتابيان داراي ۰۰۰/۰۰۰/۲۵ ريال و رضا رضايي آقجري داراي ۰۰۰/۰۰۰/۲۵ ريال سهم الشرکه.
ـ اولين مديران مؤسسه:
۱. نفيسه اسمعيلي دامغان به سمت عضو هيئت مديره ـ عضو اصلي به شماره ملي ۰۴۹۲۷۳۳۱۰۴ ساکن تهران بزرگراه نواب خ محبوب مجاز کوچه پرستو پ۲ ۲ـ ناهيد بذرپور به سمت عضو هيئت مديره ـ عضو علي البدل به شماره ملي ۰۰۷۱۶۲۴۵۳۸ ساکن تهران بزرگراه نواب خ محبوب مجاز کوچه پرستو پ۲ ۳ـ غلام رضا رضايي آقجري به سمت عضو هيئت مديره ـ عضو اصلي خزانه دار به شماره ملي ۰۰۵۰۵۳۹۰۴۳ ساکن تهران بزرگراه نواب خ محبوب مجاز کوچه پرستو پ۲ ۴ـ اکبر رجبي مشهود به سمت رئيس هيئت مديره ـ عضو اصلي به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰ ساکن تهران بزرگراه نواب خ محبوب مجاز کوچه پرستو پ۲ ۵ـ اکبر رجبي مشهود به سمت مديرعامل به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰ ساکن تهران بزرگراه نواب خ محبوب مجاز کوچه پرستو پ۲ ۶ـ سارا چرتابيان به سمت نائب رئيس هيئت مديره ـ عضو اصلي به شماره ۰۰۷۶۷۳۵۵۴۰ ساکن تهران بزرگراه نواب خ محبوب مجاز کوچه پرستو پ۲ ۷ـ حسن ابراهيمي به سمت عضو هيئت مديره ـ عضو اصلي به شماره ملي ۶۰۳۹۴۸۸۰۲۶ ساکن تهران بزرگراه نواب خ محبوب مجاز کوچه پرستو پ۲ ۸ ـ بابک صحافيان به سمت عضو هيئت مديره ـ عضو علي البدل به شماره ملي ۰۰۶۸۰۹۱۲۹۱ ساکن تهران بزرگراه نواب خ محبوب مجاز کوچه پرستو پ۲
ـ دارندگان حق امضاء:
کليه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور مؤسسه از قبيل چک، سفته بروات، قراردادها عقود اسلامي با امضاي مديرعامل و خزانه دار با امضاي رئيس هيئت مديره همراه با مهر موسسه معتبر مي باشد.
ـ اختيارات مديرعامل: طبق اساسنامه.
ـ بموجب مجوز شماره ۴۳۷۳۵/۲۲/۹۲ مورخ ۱۸/۸/۹۲ استانداري تهران آگهي گرديد.
پ۱۷۹۹۸۳۸ اداره ثبت شرکتها و موسسات غيرتجاري 

-

گزارش مالی جمعیت طلوع بی نشان‌ها.pdf

پیرو آگهي تاسيس موسسه جمعیت طلوع بی نشان‌ها مورخ ۱۳۹۳/۱/۲۷به استناد صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده مورخ ۰۶/۱۲/۱۳۹۶ و مجوز ۶۰۵۶۲/۲۲/۹۶ مورخ ۲۲/۱۲/۹۶ استانداري تهران تصميمات ذيل اتخاذ شد: آقاي غلامرضا رضائي آقجري به شماره ملي ۰۰۵۰۵۳۹۰۴۳ بادريافت مبلغ ۲۵۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه خود از صندوق مؤسسه از مؤسسه خارج و سرمايه مؤسسه از مبلغ ۳۷۵۰۰۰۰۰۰ ريال به ۳۵۰۰۰۰۰۰۰ ريال کاهش يافت در نتيجه ماده مربوطه در اساسنامه بشرح مذکور اصلاح مي گردد. اسامي شرکاء و ميزان سهم الشرکه هريک به ريال پس از کاهش سرمايه بشرح ذيل مي باشد: ۱ـ آقاي اکبر رجبي مشهود به شماره ملي ۰۰۶۵۲۰۶۳۲۰داراي مبلغ ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه ۲ـ خانم ناهيد بذر پور به شماره ملي ۰۰۷۱۶۲۴۵۳۸داراي مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه ۳ـ خانم سارا چرتابيان به شماره ملي ۰۰۷۶۷۳۵۵۴۰ داراي مبلغ ۲۵۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه ۴ ـ آقاي محمد علي کرمي به شماره ملي ۰۰۶۶۹۱۴۵۱۵ داراي ۱۵۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

خیریه های مرتبط