خیریه غیرانتفاعی بهنام دهش پور

موسسه خیریه بهنام دهش ­پوردر سال 1374 فعالیت خود را با هدف کمک به بیماران سرطانی آغاز کرد.

" " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " "

تهران، تهران، ایران

اطلاعات خیریه

استان فعالیت استان فعالیت
تهران
شهر فعالیت شهر فعالیت
تهران
محدوده فعالیت محدوده فعالیت
ملی
عرصه فعالیت عرصه فعالیت
بهداشت و درمان - خدمات مشاوره و آموزش - خدمات عمرانی و توسعه - کودکان و نوجوانان - نیازهای اساسی - پژوهشی و تحقیقاتی - خدمات فرهنگیف هنری و ورزشی - زنان و خانواده
زیر عرصه فعالیت زیر عرصه فعالیت
پیشگیری و درمان سرطان - مشاوره - آموزش و توانمندسازی - تجهیز مراکز درمانی - خوراک و پوشاک - سرپناه موقت - صندوق قرض الحسنه - خدمات فرهنگی و هنری - حمایت از زنان - سایر
گروه هدف گروه هدف
بیماران - خانواده - کودکان مبتلا به سرطان - همراهان بیماران - زنان
شیوه کمک شیوه کمک
کمک مالی - کمک غیرمالی
اطلاعات سازمانی

شناسه ملی شناسه ملی
10100488613
شماره ثبت شماره ثبت
12684
تاریخ تاسیس تاریخ تاسیس
۱۳۷۹/۱۲/۱۳
مرجع صادرکننده مجوز مرجع صادرکننده مجوز
وزارت کشور
اطلاعات فرد

تعداد مددجویان تعداد مددجویان
-
تعداد کارمندان تعداد کارمندان
-
تعداد نیروهای داوطلب تعداد نیروهای داوطلب
-
اطلاعات تماس

تلفن ثابت تلفن ثابت
تلفن همراه تلفن همراه
آدرس آدرس
استان تهران، شهرستان شمیرانات، بخش مرکزی، شهر تجریش، محله حكمت، کوچه خلیلی، کوچه عاج، پلاک 7، طبقه اول، واحد شرقی
تلگرام تلگرام

موسسه خیریه بهنام دهش پور سازمانی است مردم نهاد، غیردولتی و غیرانتفاعی که در نیمه دوم سال ۱۳۷۴ برپایه ایده و پیگیری های بهنام دهش پور فعالیت‌های خود را آغاز کرد. بهنام در سوم اسفند همان سال و در سن ۲۱ سالگی در اثر ابتلا به بیماری سرطان از میان ما رفت و این مسیر با حمایت داوطلبان و حامیان و با دریافت مجوز قانونی، از سال ۱۳۷۹ تاکنون ادامه دارد.
موسسه در طول فعالیتش با برخورداری از یکی از بزرگترین گروه‌های داوطلبان علاقمند، همواره در تلاش برای ساختن جامعه ای بدون ترس از بیماری سرطان است تا به هرطریق ممکن در عرضه خدمات پیشگیری، حمایتی و درمانی نقش بسزایی ایفا کند. موسسه خدماتی همچون تامین هزینه دارو، درمان، ارائه خدمات جانبی و حمایتی به بیش از ۱۶ هزار بیمار مبتلا به سرطان و خانواده آن‌ها در طول دوره درمان بیمار، تجهیز مراکز دانشگاهی و دولتی فعال در حوزه سرطان، برنامه های تشخیص زودهنگام بیماری سرطان، طراحی و اجرای کمپین های آموزشی، پیشگیری از سرطان، اجرای پروژه های تحقیقاتی، اطلاع‌رسانی و تلاش برای از بین بردن باور های غلط جامعه در خصوص بیماری سرطان، حمایت، راهنمایی خیرین و سایر موسسات مردم نهاد و کمک به توانمند ساختن موسسات همسو در شهرستان‌ها، جذب مشارکت اجتماعی و توسعه فرهنگ داوطلبانه را در کارنامه خود ثبت کرده است.
موسسه از ابتدای تاسیس در کنار یاری‌رسانی به بیماران مبتلا به سرطان با تجهیز بیمارستان ها و مراکز دانشگاهی، آموزشی (بیمارستان شهدای تجریش، بیمارستان طرفه، بیمارستان طالقانی، بیمارستان مفید، بیمارستان امام حسین، مرکز رادیوتراپی بیرجند و …) در جهت افزایش کیفیت و کمیت درمان توام با کاهش هزینه‌های درمانی فعالیت کرده است. دلایل انتخاب این مراکز توسط موسسه، دسترسی آسان، پذیرش انواع بیمه‌ها، نرخ پایین تعرفه‌های درمانی و کادر علمی مجرب می‌باشد.
این موسسه در سال ۱۳۹۰ (۲۰۱۱ میلادی) موفق به کسب مقام مشورتی شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد (ECOSOC) گردیده است. همچنین عملکرد و فعالیت‌های موسسه با رعایت بهترین شیوه‌های کاری بر اساس استانداردهای بین المللی NGO Benchmarking (SGS) طی هفت دوره متوالی مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته است و موفق به کسب گواهینامه و رتبه‌های بالا در این زمینه شده است.
موسسه در سال ۲۰۱۸ در راستای ترویج پیشگیری و کنترل سرطان، شناسایی دغدغه‌های بیماران مبتلا به سرطان و تلاش برای ساختن جامعه‌ای بدون ترس از بیماری سرطان به عضویت رسمی و کامل در اتحادیه بین المللی کنترل سرطان (UICC) در آمد.
موسسه خیریه بهنام دهش‌پور از ابتدای سال ۱۳۹۳ حمایت و تلاش خود را در راستای تشکیل و عضویت در شبکه‌های تخصصی موضوعی شامل شبکه ملی موسسات خیریه و تشکل‌های مردمی حوزه سرطان ایران، شبکه ملی موسسات نیکوکاری و شبکه بیماری های غیرواگیردار در راستای هم افزایی و تبادل تجربیات و گسترش خدمات و حمایت در سطح ملی انجام داده است.

این سازمان خیریه در حال برای راه‌اندازی غرفه برای افزایش آگاهی در مورد سرطان پستان همزمان با ماه مبارزه با سرطان پستان با هدف ارائهٔ اطلاعات و حمایت از کسانی که مبتلا به سرطان پستان هستند. همان‌طور که سازمان جهانی بهداشت توضیح می‌دهد؛ سرطان پستان هر ساله ۲/۱ میلیون زن را مبتلا می‌کند و همچنین بیشترین مرگ و میر ناشی از سرطان را در میان زنان دارد. در سال ۲۰۱۸ تخمین زده می‌شود که ۶۲۷۰۰۰ زن از سرطان پستان فوت شده‌اند که تقریباً ۱۵٪ از کل مرگ و میرهای سرطان در میان زنان است. درحالی‌که میزان سرطان پستان در میان زنان در کشورهای توسعه‌یافته بالاتر است اما این میزان به‌طورکلی در سطح جهان رو به افزایش است.

موسسه خیریه بهنام دهش ­پور سازمانی خیریه، غيرانتفاعی، غیردولتی و غيرسياسی است که خدمات حمایتی را به بیماران مبتلا به سرطان به دور از هرگونه تبعیض ارائه می­نماید. همچنین با کمک به تجهیز و توسعه مراکز استاندارد تشخیص زودهنگام و درمان سرطان در کنار اطلاع­ رسانی عمومی در مسیر ارتقا و بهبود سلامت فردی و همگانی جامعه تلاش می­نماید.

  • طراحی و اجرای اقدامات موثر در راستای پیشگیری و اصلاح سبک زندگی (سطح 1)، تشخیص زودهنگام (سطح 2) و کمک به افزایش کیفیت زندگی بیماران مبتلا به سرطان (سطح 3) در چارچوب و متناسب با برنامه­های ملی مدیریت و کنترل سرطان؛
  • حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنها، بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان؛
  • جلب مشارکت مادی و معنوی خیرین و نیکوکاران، ترویج فرهنگ کار داوطلبانه فردی و سازمانی در راستای تحقق ماموریت و چشم انداز موسسه؛
  • تسهیل دسترسی به خدمات تشخیص زودهنگام و درمان استاندارد سرطان، با شناسائی، توسعه و کمک به ظرفیتهای بالقوۀ موجود در مراکز درمان و کنترل سرطان دولتی-دانشگاهی و خیریه و تسهیلگری در تبدیل آنها به ظرفیت‌های بالفعل در راستای افزایش کیفیت و کمیت خدمات و کمک به کاهش هزینه­ ها برای همه مردم؛
  • اطلاع­ رسانی و آگاه­سازی عمومی در مسیر تغییر باورها و نگرش­های غلط در مورد سرطان و کمک به اصلاح سبک زندگی برای همه مردم.
 هیئت امنا و کارکنان
نام و نام خانوادگی
سمتکدملی
شهلا لاجوردي
 رئيس هيئت مديره
۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸
مهرنوش مقبل
 نائب رئيس هيئت مديره
۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸
نازنين دهش پور
 خزانه دار
۰۴۵۲۳۷۵۰۳۷
ليلي بهمن
مديرعامل
۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶  
حسين مدني
عضو هيئت مديره
۲۷۵۰۳۹۴۲۰۱
مهران تراب پرهيز
عضو هيئت مديره
۰۰۸۱۷۹۳۰۲۲
آرن هوس پيانس
بازرس اصلي
۰۰۶۸۴۵۴۱۲۰
محمد پاشائي
بازرس علي البدل
۰۰۷۱۸۶۹۲۱۲
نويده جورابچي
منشي هيئت مديره
۰۰۴۱۳۷۴۶۴۹


آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۲۵۹۰  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۷
تاریخ روزنامه:۱۴۰۱/۷/۱۹
شماره نامه اداره ثبت: ۱۴۰۱۳۰۴۰۰۹۰۱۰۸۶۳۵۰
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۴۰۱/۷/۱۶

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي مورخ ۳۱/۰۴/۱۴۰۱ ومجوز شماره ۱۲۶۳۹۱مورخ ۲۱/۰۶/۱۴۰۱وزارت کشور تصميمات ذيل اتخاذ شد
ترازنامه و حساب سود و زيان براي سال مالي منتهي به ۲۹/۱۲/۱۴۰۰ مورد تصويب قرار گرفت .
آقايان آرن هوس پيانس به کدملي ۰۰۶۸۴۵۴۱۲۰ و محمد پاشائي به کدملي ۰۰۷۱۸۶۹۲۱۲ بترتيب بسمت بازرسين اصلي و علي البدل براي سال مالي ۱۴۰۱ انتخاب گرديدند 

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۲۲۹۵  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۵۷
تاریخ روزنامه:۱۴۰۰/۷/۱۱
شماره نامه اداره ثبت: ۱۴۰۰۳۰۴۰۰۹۰۱۰۷۵۹۷۸
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۴۰۰/۷/۷

به استناد صورتجلسه هيئت مديره مورخ ۲۷/۰۴/۱۴۰۰ و نامه شماره ۸۹۹۲۳ مورخ ۱۵/۰۶/۱۴۰۰ وزارت کشور تصميمات ذيل اتخاذ شد :
خانم شهلا لاجوردي به کدملي ۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸ بسمت رئيس هيئت مديره ، خانم مهرنوش مقبل به کدملي ۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸ بسمت نائب رئيس هيئت مديره ، خانم نازنين دهش پور به کدملي ۰۴۵۲۳۷۵۰۳۷ بسمت خزانه دار و عضو ، خانم نويده جورابچي به کدملي ۰۰۴۱۳۷۴۶۴۹ بسمت منشي هيئت مديره و خانم ليلي بهمن به کدملي ۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶ بسمت مديرعامل و عضو ، آقاي حسين مدني به کدملي ۲۷۵۰۳۹۴۲۰۱ بسمت عضو هيئت مديره و آقاي مهران تراب پرهيز به کدملي ۰۰۸۱۷۹۳۰۲۲ بسمت عضو هيئت مديره انتخاب گرديدند کليه اوراق و اسناد بهادار و تعهد آور از قبيل چک‌ها و بروات و سفته ها و ساير اوراق با امضاء خزانه دار و يک نفر از اعضاء اصلي هيئت مديره ( خانم مهرنوش مقبل ، خانم ليلي بهمن و خانم نويده جورابچي ) همراه با مهر موسسه معتبر مي‌باشد. 

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۲۲۹۵  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۵۹
تاریخ روزنامه:۱۴۰۰/۷/۱۱
شماره نامه اداره ثبت: ۱۴۰۰۳۰۴۰۰۹۰۱۰۷۵۹۷۳
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۴۰۰/۷/۷

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي مورخ ۲۷/۰۴/۱۴۰۰ و نامه شماره ۸۹۹۲۳ مورخ ۱۵/۰۶/۱۴۰۰ وزارت کشور تصميمات ذيل اتخاذ شد :
ترازنامه و حساب سود و زيان براي سال مالي منتهي به ۲۹/۱۲/۱۳۹۹ مورد تصويب قرار گرفت . آقايان آرن هوس پيانس به کدملي ۰۰۶۸۴۵۴۱۲۰ و محمد پاشائي به کدملي ۰۰۷۱۸۶۹۲۱۲ بترتيب بسمت بازرسين اصلي و علي البدل براي سال مالي ۱۴۰۰ انتخاب گرديدند . خانم ليلي بهمن به کدملي ۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶ ، خانم شهلا لاجوردي به کدملي ۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸ ، خانم مهرنوش مقبل به کدملي ۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸ ، خانم نويده جورابچي به کدملي ۰۰۴۱۳۷۴۶۴۹ ، آقاي حسين مدني به کدملي ۲۷۵۰۳۹۴۲۰۱ ، خانم نازنين دهش پور به کدملي ۰۴۵۲۳۷۵۰۳۷ ، آقاي مهران تراب پرهيز به کدملي ۰۰۸۱۷۹۳۰۲۲ بعنوان اعضاي اصلي هيئت مديره و آقاي بهمن دهش پور به کدملي ۰۰۳۹۵۶۲۳۱۱ و خانم فرزانه ذوالفقاري به کدملي ۰۰۳۲۲۵۰۷۸۹ بعنوان اعضاي علي البدل هيئت مديره براي مدت ۲ سال انتخاب گرديدند . 

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۲۲۹۵  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۵۹
تاریخ روزنامه:۱۴۰۰/۷/۱۱
شماره نامه اداره ثبت: ۱۴۰۰۳۰۴۰۰۹۰۱۰۷۵۹۶۵
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۴۰۰/۷/۷

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده مورخ ۲۷/۰۴/۱۴۰۰ و نامه شماره ۸۰۴۸۰ مورخ ۳۰/۰۵/۱۴۰۰ وزارت کشور تصميمات ذيل اتخاذ شد :
محل موسسه به استان تهران ، شهرستان شميرانات ، بخش مرکزي ، شهر تجريش ، محله حکمت ، کوچه خليلي ، کوچه عاج ، پلاک ۷ ، طبقه اول ، واحد شرقي ، کدپستي ۱۹۳۳۸۳۴۴۱۵ تغيير يافت و ماده مربوطه در اساسنامه بشرح فوق اصلاح گرديد. 

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۲۰۲۶  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲۱
تاریخ روزنامه:۱۳۹۹/۸/۸
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۹۳۰۴۰۰۹۰۱۰۸۳۹۳۵
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۹/۸/۵

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي مورخ ۱۷/۰۶/۱۳۹۹ طي شماره مجوز ۹۵۷۰/۱۳۰۲/۵۳/۱۴-۳۲۶ مورخ ۱۴/۷/۹۹ صادره از پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد :
ترازنامه و حساب سود و زيان براي سال مالي منتهي به ۲۹/۱۲/۱۳۹۸ مورد تصويب قرار گرفت . ۲) با رعايت ماده ۱۴۷ لايحه اصلاحي قانون تجارت آقايان آرن هوس پيانس به کدملي ۰۰۶۸۴۵۴۱۲۰ و محمد پاشائي به کدملي ۰۰۷۱۸۶۹۲۱۲ بترتيب بسمت بازرسين اصلي و علي البدل براي سال مالي ۹۹ انتخاب گرديدند . 

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۲۰۲۶  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲۱
تاریخ روزنامه:۱۳۹۹/۸/۸
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۹۳۰۴۰۰۹۰۱۰۸۳۹۳۷
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۹/۸/۵

به استناد صورتجلسه هيئت مديره مورخ ۱۷/۰۶/۱۳۹۹ طي شماره مجوز ۹۵۷۰/۱۳۰۲/۵۳/۱۴-۳۲۶ مورخ ۱۴/۷/۹۹ صادره از پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد :
کليه اوراق و اسناد بهادار و تعهد آور از قبيل چک‌ها و بروات و سفته ها و ساير اوراق با امضاء خزانه دار و يک نفر از اعضا هيئت مديره همراه با مهر موسسه معتبر مي‌باشد 

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۱۸۰۴  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۵۹
تاریخ روزنامه:۱۳۹۸/۱۰/۳۰
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۸۳۰۴۰۰۹۰۱۱۱۸۳۵۶
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۸۱۰۲۵۳۳۰۳۳۹۸۵۲

به استناد صورتجلسه هيئت مديره مورخ ۲۵/۰۴/۱۳۹۸ و تاييديه شماره ۱۹۱/۹۵۷۰/۱۳۰۲/۵۳/۱۴ مورخ ۴/۱۰/۱۳۹۸ پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد: شهلا لاجوردي به شماره ملي ۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸ به سمت رئيس هيئت مديره مهرنوش مقبل به شماره ملي ۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸ به سمت نائب رئيس هيئت مديره نويده جورابچي به شماره ملي ۰۰۴۱۳۷۴۶۴۹ به سمت عضو هيئت مديره و خزانه دار منيره پورصادقي به شماره ملي ۰۰۴۳۲۴۱۰۶۹ به سمت منشي هيئت مديره ليلي بهمن به شماره ملي ۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶ به سمت عضو هيئت مديره و مدير عامل نسرين احتشام دفتري به شماره ملي ۰۰۴۰۴۲۵۰۵۳ به سمت عضو هيئت مديره مهران تراب پرهيز به شماره ملي ۰۰۸۱۷۹۳۰۲۲ به سمت عضو هيئت مديره انتخاب گرديدند کليه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور از قبيل چک ها و بروات و سفته ها و ساير اوراق به امضا دو نفر از اعضاء اصلي و خزانه دار همراه با مهر موسسه معتبر مي باشد
پ۹۸۱۰۲۵۳۳۰۳۳۹۸۵۲  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۱۸۰۴  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۵۹
تاریخ روزنامه:۱۳۹۸/۱۰/۳۰
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۸۳۰۴۰۰۹۰۱۱۱۸۳۴۳
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۸۱۰۲۵۸۱۰۳۶۳۸۴۶

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي مورخ ۲۵/۰۴/۱۳۹۸ و تاييديه شماره ۱۹۱/۹۵۷۰/۱۳۰۲/۵۳/۱۴ مورخ ۴/۱۰/۱۳۹۸ پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد: ليلي بهمن به شماره ملي ۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶ - شهلا لاجوردي به شماره ملي ۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸ - مهرنوش مقبل به شماره ملي ۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸ - نسرين احتشام دفتري به شماره ملي ۰۰۴۰۴۲۵۰۵۳ - منيره پورصادقي به شماره ملي ۰۰۴۳۲۴۱۰۶۹ - نويده جورابچي به شماره ملي ۰۰۴۱۳۷۴۶۴۹ - مهران تراب پرهيز به شماره ملي ۰۰۸۱۷۹۳۰۲۲ به سمت اعضاي اصلي هيئت مديره و عليرضا رفيعي طاري به شماره ملي ۰۴۵۰۲۴۵۴۶۲ - نازنين دهش پور به شماره ملي ۰۴۵۲۳۷۵۰۳۷ به سمت اعضاي علي البدل هيئت مديره براي مدت دو سال انتخاب گرديدند آرن هوسپيانس به شماره ملي ۰۰۶۸۴۵۴۱۲۰ به عنوان بازرس اصلي و محمد پاشايي به شماره ملي ۰۰۷۱۸۶۹۲۱۲ به عنوان بازرس علي البدل براي مدت يکسال مالي انتخاب گرديدند. ترازنامه و حساب سود و زيان منتهي به ۲۹/۱۲/۱۳۹۷ به تصويب رسيد
پ۹۸۱۰۲۵۸۱۰۳۶۳۸۴۶  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري 

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۱۸۰۴  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۵۹
تاریخ روزنامه:۱۳۹۸/۱۰/۳۰
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۸۳۰۴۰۰۹۰۱۱۱۸۳۲۴
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۸۱۰۲۵۱۱۷۲۰۴۵۲۴

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده مورخ ۲۵/۰۴/۱۳۹۸ و تاييديه شماره ۱۹۱/۹۵۷۰/۱۳۰۲/۵۳/۱۴ مورخ ۴/۱۰/۱۳۹۸ پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد: تعداد اعضاي هيئت امناء ۱۷ نفر مي باشد و ماده مربوطه در اساسنامه اصلاح گرديد
پ۹۸۱۰۲۵۱۱۷۲۰۴۵۲۴  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري 

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۱۵۲۱  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۳۰
تاریخ روزنامه:۱۳۹۷/۱۱/۸
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۷۳۰۴۰۰۹۰۱۱۱۹۱۲۶
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۷/۱۱/۲
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۷۱۱۰۲۵۸۷۹۴۶۳۰۱

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده مورخ ۳۱/۰۴/۱۳۹۷ و مجوز شماره ۲۱۰ = ۹۵۷۰/۱۳۰۲/۵۳/۱۴ مورخ ۲۲/۱۰/۹۷ پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد : اساسنامه جديد مشتمل بر ۳ فصل و ۴۱ ماده و ۳۳ تبصره تصويب و جايگزين اساسنامه قبلي گرديد.
پ۹۷۱۱۰۲۵۸۷۹۴۶۳۰۱ اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۱۵۲۱  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۳۰
تاریخ روزنامه:۱۳۹۷/۱۱/۸
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۷۳۰۴۰۰۹۰۱۱۱۹۱۳۳
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۷/۱۱/۲
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۷۱۱۰۲۵۹۴۲۸۸۵۸۱

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي ساليانه مورخ ۳۱/۰۴/۱۳۹۷ و مجوز شماره ۲۱۰ = ۹۵۷۰/۱۳۰۲/۵۳/۱۴ مورخ ۲۲/۱۰/۹۷ پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد : آقاي آرن هوسپيانس به شماره ملي ۰۰۶۸۴۵۴۱۲۰ به عنوان بازرس اصلي ، آقاي محمد پاشايي به شماره ملي ۰۰۷۱۸۶۹۲۱۲ به عنوان بازرس علي البدل براي مدت يک سال مالي انتخاب گرديدند.
پ۹۷۱۱۰۲۵۹۴۲۸۸۵۸۱ اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري 

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۱۲۳۴  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۴۰
تاریخ روزنامه:۱۳۹۶/۱۱/۱۰
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۶۳۰۴۰۰۹۰۱۱۲۲۶۹۲
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۶/۱۱/۴
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۶۱۱۰۴۹۰۸۳۷۶۷۰۹

به استناد صورتجلسه هيئت مديره مورخ ۱۸/۰۹/۱۳۹۶ و به استناد مجوز شماره ۲۷۷ = ۹۵۷۰ /۱۳۰۲ / ۵۳ / ۱۴ مورخ ۲۳/۱۰/۱۳۹۶ پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد: خانم شهلا لاجوردي به کدملي ۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸ بسمت رئيس هيئت مديره ، خانم مهرنوش مقبل به کدملي ۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸ بسمت نائب رئيس هيئت مديره ، خانم نسرين احتشام دفتري به کدملي ۰۰۴۰۴۲۵۰۵۳ بسمت خزانه دار ، خانم منيره پور صادقي به کدملي ۰۰۴۳۲۴۱۰۶۹ بسمت منشي هيئت مديره و خانم ليلي بهمن به کدملي ۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶ بسمت مديرعامل ، خانم نازنين دهش پور به کدملي ۰۴۵۲۳۷۵۰۳۷ بسمت عضو هيئت مديره و آقاي مهران تراب پرهيز به کدملي ۰۰۸۱۷۹۳۰۲۲ بسمت عضو هيئت مديره انتخاب گرديدند. امضاء کليه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور از قبيل چک ، سفته و بروات قراردادها و عقود اسلامي با ۲ امضاء از ۵ امضاي خانمها شهلا لاجوردي (رئيس هيئت مديره) ، مهرنوش مقبل (نائب رئيس هيئت مديره) ، ليلي بهمن (مديرعامل) ، نسرين احتشام دفتري (خزانه دار) و نويده جورابچي (عضو علي البدل هيئت مديره) همراه با مهر موسسه معتبر مي باشد.
پ۹۶۱۱۰۴۹۰۸۳۷۶۷۰۹ اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۱۲۳۴  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۳۹
تاریخ روزنامه:۱۳۹۶/۱۱/۱۰
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۶۳۰۴۰۰۹۰۱۱۲۲۶۸۷
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۶/۱۱/۴
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۶۱۱۰۴۹۲۶۶۸۷۱۵۷

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده مورخ ۱۸/۰۹/۱۳۹۶ و به استناد مجوز شماره ۲۷۷ = ۹۵۷۰ /۱۳۰۲ / ۵۳ / ۱۴ مورخ ۲۳/۱۰/۱۳۹۶ پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد: خانم ليلي بهمن به کدملي ۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶ ، خانم شهلا لاجوردي به کدملي ۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸ ، خانم مهرنوش مقبل به کدملي ۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸ ، خانم نسرين احتشام دفتري به کدملي ۰۰۴۰۴۲۵۰۵۳، خانم منيره پور صادقي به کدملي ۰۰۴۳۲۴۱۰۶۹ ، خانم نازنين دهش پور به کدملي ۰۴۵۲۳۷۵۰۳۷ ، آقاي مهران تراب پرهيز به کدملي ۰۰۸۱۷۹۳۰۲۲ بعنوان اعضاي اصلي هيئت مديره و آقاي عليرضا رفيعي طاري به کدملي ۰۴۵۰۲۴۵۴۶۲ و خانم نويده جورابچي به کدملي ۰۰۴۱۳۷۴۶۴۹ بعنوان اعضاي علي البدل هيئت مديره براي مدت ۲ سال انتخاب گرديدند.
پ۹۶۱۱۰۴۹۲۶۶۸۷۱۵۷ اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري 

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۱۲۳۴  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۴۱
تاریخ روزنامه:۱۳۹۶/۱۱/۱۰
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۶۳۰۴۰۰۹۰۱۱۲۲۶۷۸
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۶/۱۱/۴
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۶۱۱۰۴۴۹۳۷۳۳۵۸۱

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده مورخ ۱۸/۰۹/۱۳۹۶ و به استناد مجوز شماره ۲۷۷ = ۹۵۷۰ /۱۳۰۲ / ۵۳ / ۱۴ مورخ ۲۳/۱۰/۱۳۹۶ پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد: محل شرکت در واحد ثبتي تهران به آدرس: شهرستان تهران ـ بخش مرکزي ـ شهر تهران ـ باغ نظر ـ کوچه شهيد محمود مسجدي ـ کوچه مرمري ـ پلاک ۱۳ ـ طبقه اول ـ کدپستي ۱۹۳۷۶۵۶۸۵۱ تغيير يافت و ماده مربوطه در اساسنامه اصلاح گرديد.
پ۹۶۱۱۰۴۴۹۳۷۳۳۵۸۱ اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۱۲۰۰  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲۲
تاریخ روزنامه:۱۳۹۶/۹/۳۰
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۶۳۰۴۰۰۹۰۱۱۰۳۳۴۵
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۶/۹/۲۵
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۶۰۹۲۵۱۱۷۶۷۳۵۳۱

به استناد صورتجلسه هيئت مديره مورخ ۲۵/۰۴/۱۳۹۶ و نامه شماره ۲۲۲ = ۹۵۷۰/۱۳۰۲/۵۳/۱۴ مورخ ۳۰/۰۸/۱۳۹۶ پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد: خانم شهلا لاجوردي به کدملي ۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸ بسمت رئيس هيئت مديره، خانم مهرنوش مقبل به کدملي ۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸ بسمت نائب رئيس هيئت مديره، خانم نسرين احتشام دفتري به کدملي ۰۰۴۰۴۲۵۰۵۳ بسمت خزانه دار، خانم منيره پور صادقي به کدملي ۰۰۴۳۲۴۱۰۶۹ بسمت منشي هيئت مديره و خانم ليلي بهمن به کدملي ۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶ بسمت مديرعامل، خانم نازنين دهش پور به کدملي ۰۴۵۲۳۷۵۰۳۷ بسمت عضو هيئت مديره و آقاي مهران تراب پرهيز به کدملي ۰۰۸۱۷۹۳۰۲۲ بسمت عضو هيئت مديره انتخاب گرديدند. امضاء کليه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور از قبيل چک، سفته و بروات قراردادها و عقوداسلامي با ۲ امضاء از ۵ امضاي خانمها شهلا لاجوردي(رئيس هيئت مديره)، مهرنوش مقبل(نائب رئيس هيئت مديره)، ليلي بهمن(مديرعامل)، نسرين احتشام دفتري(خزانه دار)و نويده جورابچي(عضو علي البدل هيئت مديره)همراه با مهر موسسه معتبر مي باشد.
پ۹۶۰۹۲۵۱۱۷۶۷۳۵۳۱ اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۱۲۰۰  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲۱
تاریخ روزنامه:۱۳۹۶/۹/۳۰
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۶۳۰۴۰۰۹۰۱۱۰۳۳۵۰
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۶/۹/۲۵
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۶۰۹۲۵۴۷۱۳۶۱۹۸۳

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي ساليانه مورخ ۲۵/۰۴/۱۳۹۶ تصميمات ذيل اتخاذ شد: ترازنامه و حساب سود و زيان براي سال مالي منتهي به ۲۹/۱۲/۱۳۹۵ مورد تصويب قرار گرفت. آقايان آرن هوس پيانس به کدملي ۰۰۶۸۴۵۴۱۲۰ و محمد پاشائي به کدملي ۰۰۷۱۸۶۹۲۱۲ بترتيب بسمت بازرسين اصلي و علي البدل براي سال مالي ۹۶ انتخاب گرديدند.خانم ليلي بهمن به کدملي ۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶، خانم شهلا لاجوردي به کدملي ۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸، خانم مهرنوش مقبل به کدملي ۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸، خانم نسرين احتشام دفتري به کدملي ۰۰۴۰۴۲۵۰۵۳، خانم منيره پور صادقي به کدملي ۰۰۴۳۲۴۱۰۶۹، خانم نازنين دهش پور به کدملي ۰۴۵۲۳۷۵۰۳۷، آقاي مهران تراب پرهيز به کدملي ۰۰۸۱۷۹۳۰۲۲ بعنوان اعضاي اصلي هيئت مديره و آقاي عليرضا رفيعي طاري به کدملي ۰۴۵۰۲۴۵۴۶۲ و خانم نويده جورابچي به کدملي ۰۰۴۱۳۷۴۶۴۹ بعنوان اعضاي علي البدل هيئت مديره براي مدت ۶ ماه انتخاب گرديدند.
پ۹۶۰۹۲۵۴۷۱۳۶۱۹۸۳ اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري 

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۰۹۴۷  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲۷
تاریخ روزنامه:۱۳۹۵/۱۱/۱۶
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۵۳۰۴۰۰۹۰۱۱۲۷۵۵۴
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۵۱۱۱۰۷۸۳۴۳۲۱۸۵

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي ساليانه مورخ ۳۰/۰۴/۱۳۹۵ و مجوز شماره ۵۶۹/۹۵۷۰/۱۳۰۲/۵۳/۱۴ مورخ ۱۶/۱۰/۹۵ پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد: آقايان آرن هوس پيانس به کدملي ۰۰۶۸۴۵۴۱۲۰ و محمد پاشائي به کدملي ۰۰۷۱۸۶۹۲۱۲ بترتيب بسمت بازرسين اصلي و علي البدل براي يکسال انتخاب گرديدند.
پ۹۵۱۱۱۰۷۸۳۴۳۲۱۸۵  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۰۶۳۷  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲۴
تاریخ روزنامه:۱۳۹۴/۱۰/۲۰
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۴۳۰۴۰۰۹۰۱۱۰۷۲۰۴
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۴۱۰۱۳۴۹۹۴۶۲۳۱۸

به استناد صورتجلسه هيئت مديره مورخ ۳۱/۰۴/۱۳۹۴ و مجوز شماره ۲۷۶ = ۹۵۷۰/۱۳۰۲/۵۳/۱۴ مورخ ۲۹/۹/۹۴ پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد: ـ خانم شهلا لاجوردي به کدملي ۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸ بسمت رئيس هيئت مديره، خانم مهرنوش مقبل به کدملي ۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸ بسمت نائب رئيس هيئت مديره، خانم نسرين احتشام دفتري به کدملي ۰۰۴۰۴۲۵۰۵۳ بسمت خزانه دار، خانم منيره پور صادقي به کدملي ۰۰۴۳۲۴۱۰۶۹ بسمت منشي هيئت مديره و خانم ليلي بهمن به کدملي ۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶ بسمت مديرعامل، خانم نازنين دهش پور به کدملي ۰۴۵۲۳۷۵۰۳۷ بسمت عضو هيئت مديره و آقاي مهران تراب پرهيز به کدملي ۰۰۸۱۷۹۳۰۲۲ بسمت عضو هيئت مديره انتخاب گرديدند. ب ـ امضاء کليه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور از قبيل چک، سفته و بروات قراردادها و عقود اسلامي با ۲ امضاء از ۵ امضاي خانمها شهلا لاجوردي (رئيس هيئت مديره) ، مهرنوش مقبل (نائب رئيس هيئت مديره) ، ليلي بهمن (مديرعامل) ، نسرين احتشام دفتري (خزانه دار) و نويده جورابچي (عضو علي البدل هيئت مديره) همراه با مهر موسسه معتبر مي باشد.
پ۹۴۱۰۱۳۴۹۹۴۶۲۳۱۸ اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري 

آگهي تغييرات خيريه غير انتفاعي بهنام دهش پور موسسه غير تجاري به شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۰۶۳۷  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۲۴
تاریخ روزنامه:۱۳۹۴/۱۰/۲۰
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۴۳۰۴۰۰۹۰۱۱۰۷۲۰۱
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۴۱۰۱۳۷۹۱۵۵۸۷۸۰

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي ساليانه مورخ ۳۱/۰۴/۱۳۹۴ و مجوز شماره ۲۷۶ = ۹۵۷۰/۱۳۰۲/۵۳/۱۴ مورخ ۲۹/۹/۹۴ پليس اطلاعات و امنيت عمومي ناجا تصميمات ذيل اتخاذ شد: ـ آقايان آرن هوس پيانس به کدملي ۰۰۶۸۴۵۴۱۲۰ و محمد پاشائي به کدملي ۰۰۷۱۸۶۹۲۱۲ بترتيب بسمت بازرسين اصلي و علي البدل براي مدت يک سال مالي انتخاب گرديدند. ـ خانم ليلي بهمن به کدملي ۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶، خانم شهلا لاجوردي به کدملي ۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸، خانم مهرنوش مقبل به کدملي ۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸، خانم نسرين احتشام دفتري به کدملي ۰۰۴۰۴۲۵۰۵۳، خانم منيره پور صادقي به کدملي ۰۰۴۳۲۴۱۰۶۹، خانم نازنين دهش پور به کدملي ۰۴۵۲۳۷۵۰۳۷، آقاي مهران تراب پرهيز به کدملي ۰۰۸۱۷۹۳۰۲۲ بعنوان اعضاي اصلي هيئت مديره و آقاي عليرضا رفيعي طاري به کدملي ۰۴۵۰۲۴۵۴۶۲ و خانم نويده جورابچي به کدملي ۰۰۴۱۳۷۴۶۴۹ بعنوان اعضاي علي البدل هيئت مديره براي مدت نامحدود انتخاب گرديدند.
پ۹۴۱۰۱۳۷۹۱۵۵۸۷۸۰ اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري 

آگهي تغييرات موسسه خيريه غيرانتفاعي بهنام دهش پور به ‌شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۰۲۰۶  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۱۵
تاریخ روزنامه:۱۳۹۳/۴/۳۰
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۳۳۰۴۰۰۹۰۱۰۲۷۶۶۱
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۳/۴/۱
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۱۸۵۱۱۱۵

به استناد صورتجلسه هيئت مديره مورخ ۱۶/۰۱/۱۳۹۳ و مجوز نيروي انتظامي بشماره ۹۵۷۰/۱۳۰۲/۵۳/۱۴ مورخ ۲۴/۰۳/۱۳۹۳ تصميمات ذيل اتخاذ شد: امضاء کليه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور از قبيل چک، سفته و بروات قراردادها و عقوداسلامي با ۲ امضاء از ۴ امضاي خانم ها شهلا لاجور دي ۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸ (رئيس هيئت مديره)، مهرنوش مقبل ۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸ (نائب رئيس هيئت مديره)، ليلي بهمن ۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶ (مديرعامل) و نسرين احتشام دفتري ۰۰۴۰۴۲۵۰۵۳ (عضو هيئت مديره) همراه با مهر مؤسسه معتبر مي باشد.
پ۱۸۵۱۱۱۵ اداره ثبت شرکتها و موسسات غير تجاري 

آگهي تغييرات موسسه خيريه غيرانتفاعي بهنام دهش پور به ‌شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۰۱۲۶  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۱۹
تاریخ روزنامه:۱۳۹۳/۱/۲۴
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۲۳۰۴۰۰۹۰۱۰۲۵۳۹۹
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۲/۱۲/۲۰
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۱۷۹۳۴۶۶

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي فوق العاده مورخ ۲۹/۷/۹۲ تصميمات ذيل اتخاذ شد:
محل موسسه به تهران، خيابان لواساني، خيابان فروردين، کوچه مسجدي، کوي مرمري، پلاک ۱۳، کدپستي ۱۹۳۷۶۵۶۸۵۱ منتقل گرديد و ماده ۳ اساسنامه اصلاح گرديد.
تعداد هيئت مديره به ۷ نفر عضو اصلي و ۲ نفر عضو علي البدل افزايش يافت و ماده ۱۹ اساسنامه اصلاح گرديد.
پ۱۷۹۳۴۶۶ اداره ثبت شرکتها و موسسات غيرتجاري

آگهي تغييرات موسسه خيريه غيرانتفاعي بهنام دهش پور به ‌شماره ثبت ۱۲۶۸۴ و شناسه ملي ۱۰۱۰۰۴۸۸۶۱۳
شماره روزنامه: ۲۰۱۲۶  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۱۹
تاریخ روزنامه:۱۳۹۳/۱/۲۴
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۲۳۰۴۰۰۹۰۱۰۲۵۳۹۴
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۲/۱۲/۲۰
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۱۷۹۳۴۶۸

به استناد صورتجلسه مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده و هيئت مديره مورخ ۲۹/۷/۹۲ تصميمات ذيل اتخاذ شد:
آقاي مهرداد مترجمي با شماره کد ملي ۱۷۵۳۳۴۹۰۱۱ بجاي سوسن اکرامي به عضويت هيئت امنا انتخاب شدند.
خانم ليلا بهمن به کد ملي ۰۰۳۹۸۹۶۸۴۶ بسمت مديرعامل،
خانم شهلا لاجوردي به کد ملي ۰۰۴۳۱۸۳۷۷۸ بسمت رئيس هيئت مديره،
خانم مهرنوش مقبل به کد ملي ۰۰۴۴۲۵۴۷۶۸ بسمت نايب رئيس هيئت مديره،
خانم نازنين دهش پور به کد ملي ۰۴۵۲۳۷۵۰۳۷ بسمت خزانه دار و خانم نسرين احتشام دفتري به کد ملي ۰۰۴۰۴۲۵۰۵۳،
خانم منيره پورصادقي به کد ملي ۰۰۴۳۲۴۱۰۶۹،
خانم نيلوفر حياط شاهي به کد ملي ۰۰۳۹۲۶۴۸۹۰ بعنوان اعضاي اصلي هيئت مديره و آقاي عليرضا رفيعي طاري به کد ملي ۰۴۵۰۲۴۵۴۶۲ و خانم نويده جورابچي به کد ملي ۰۰۴۱۳۷۴۶۴۹ بعنوان اعضاي علي البدل هيئت مديره براي مدت دو سال انتخاب گرديدند.
و حق امضا کليه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور از قبيل چک و سفته و برات و قراردادها و عقوداسلامي بامضا دو نفر از اعضا اصلي هيئت مديره با مهر موسسه معتبر است.
آقايان اصغر فرخ به کد ملي ۰۰۴۸۶۵۰۰۱۳ و مسعود بختياري به کد ملي ۰۰۴۲۳۸۹۶۰۷ بترتيب بسمت بازرسين اصلي و علي البدل براي مدت يک سال انتخاب گرديدند.
پ۱۷۹۳۴۶۸ اداره ثبت شرکتها و موسسات غيرتجاری

گزارش عملکرد سال های 92، 93 و 94
گزارش عملکرد سه ساله.pdf

گزارش مالی خیریه غیرانتفاعی بهنام دهش پور سال 1400:

https://behnamcharity.org.ir/%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c-%db%b1%db%b4%db%b0%db%b0/

گزارش مالی خیریه غیرانتفاعی بهنام دهش پور سال 1399:

https://behnamcharity.org.ir/%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c-1399/

گزارش مالی خیریه غیرانتفاعی بهنام دهش پور سال 1398:

https://behnamcharity.org.ir/%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c-%db%b1%db%b3%db%b9%db%b8/

گزارش مالی خیریه غیرانتفاعی بهنام دهش پور سال 1397:

https://behnamcharity.org.ir/%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c-%db%b9%db%b7/

گزارش مالی خیریه غیرانتفاعی بهنام دهش پور سال 1396:

https://behnamcharity.org.ir/%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c-%db%b1%db%b3%db%b9%db%b6/

گزارش مالی خیریه غیرانتفاعی بهنام دهش پور سال 1395:

https://behnamcharity.org.ir/%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c-1395/

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

خیریه های مرتبط