گزارش‌ها


هر ساله گزارش‌های بسیاری در حوزۀ امر خیر در محیطِ آکادمیکِ جهانی منتشر می‌شود. برخی از این گزارش‌ها به اطلاعاتِ حاصل از سرشماری‌ها و آمارهای جمع‌آوری شده می‌پردازند برخی دیگر از آن‌ها به تحلیل و بررسی این داده‌های به روز می‌پردازند.

تیم اطلس خیر ایران به منظور کمک به حوزۀ امر خیر و فرهنگ‌سازی در این حوزه به ترجمۀ این گزارش‌ها می‌پردازد. همچنین شما می‌توانید گزارش‌هایی که توسطِ تیم اطلس تهیه شده‌اند را نیز در همین صفحه مشاهده فرمایید.


حضور خیریه‌ها و موسسات مردم نهاد در فضای آنلاین (قسمت چهارم)

حضور خیریه‌ها و موسسات مردم نهاد در فضای آنلاین (قسمت چهارم)

کمیسیون خیریه‌های استرالیا (ACNC) با امکان پیوند وب‌سایت، فیس‌بوک یا پلتفرم‌های خیریه‌ به این مجموعه، امکان تعاملات آنلاین را برای آنها فراهم کرده، اما چگونه؟

گزارش سیمای نیکوکاری ایران

گزارش سیمای نیکوکاری ایران

این گزارش که مبتنی بر یک نظرسنجی آنلاین است، داده‌های بسیار مهمی را در خصوص رفتارهای نیکوکارانۀ مردم ایران در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد. خوانندگان این گزارش می‌توانند به سیمایی نسبتاً جامع و کلی از وضعیت نیکوکاری در ایران دست یابند. در این کتاب، خلاصۀ گزارش پژوهش در اختیار شما قرار می‌گیرد و گزارش تفصیلی در مجلد دیگری در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...