تحلیل و بررسی

بررسی تاثیر جامعه بر رشد و توسعه امور خیر (قسمت اول)

در قسمت اول از مجموعه مقالات  "محیط بخشنده: یک کتابشناسی حاشیه نویسی شده" به بررسی تاثیر اجتماع بر مشارکت در امور  خیریه و نیکوکاری می‌پردازیم.

روش بررسی داده‌های موسسات خیریه استرالیایی (قسمت پنجم)

در قسمت 5 از  سری گزارش‌های ACNC به این مسئله می‌پردازیم که با وجود منابع جامع برای بررسی داده‌های خیریه، چگونه می‌توان از منابع اطلاعات خارجی استفاده کرد؟

حضور خیریه‌ها و موسسات مردم نهاد در فضای آنلاین (قسمت چهارم)

کمیسیون خیریه‌های استرالیا (ACNC) با امکان پیوند  وب‌سایت ، فیس‌بوک یا پلتفرم‌های خیریه‌ به این مجموعه، امکان تعاملات آنلاین را برای آنها فراهم کرده، اما چگونه؟

بررسی زیرشاخه‌های موسسات خیریه استرالیا (قسمت سوم)

خیریه‌ها می‌توانند دارای چند زیرشاخه مختلف و یا بدون زیرشاخه‌ باشند. زیرشاخه‌های   خیریه ، اهداف آن را منعکس می‌کند. با زیرشاخه خیریه‌های استرالیایی آشنا شوید.

بررسی وضعیت داوطلبان و کارکنان خیریه‌های استرالیا (قسمت دوم)

در قسمت دوم از هفتمین گزارش ACNC، مشارکت داوطلبان  در خیریه‌ها و سمن‌های استرالیا بررسی و تحلیلی آماری از کارکنان داوطلب ارائه شده است. باهم می‌خوانیم.

وسعت، حوزه فعالیت و اعضای کمیسیون ACN (قسمت اول)

کمیسیون خیریه‌های استرالیا در   بیانیه 2019   گزارشی تحلیلی از  اندازه، تنوع و فعالیت‌های سالانه‌ 48 هزار خیریه استرالیایی  را ارائه داده است. باهم بخوانیم.

رهبری خیریه؛ چالش‌ها و فرصت‌های پیش رو (قسمت دوم)

خبرنامه NonProfit PRO از چالش‌ها و راهکارهایی برای مدیریت خیریه‌ها در سال‌های اخیر گزارشی تهیه کرده است که آن را می‌خوانیم.!

گزارش چشم‌انداز خیریه‌ها در دوران پساکرونا

به راستی خیریه‌ها پس کرونا، برای بازسازی امور مالی و روابط خود با داوطلبان، خیّران و دولت باید چه تمهیداتی بیندیشند؟ چشم انداز خیریه‌ها  چگونه خواهد بود؟

بررسی گزارش نظرسنجی خیریه‌های انگلیس و ولز در دوران کرونا

بررسی تمام خیریه‌های انگلیس و ولز در دوران کرونا، نشان داد که خیریه‌ها با مشکلات زیادی در ارائه خدمات و مسائل مالی روبرو هستند. این گزارش را باهم بخوانیم.

روند نیکوکاری جامعه بریتانیا در دوران کرونا

با هدف شناخت بهتر فضای نیکوکاری جامعه بریتانیا گزارشی از روند نیکوکاری مردم بریتانیا در دوران همه‌گیری کووید-19 منتشر شده که باهم به بررسی آن می‌پردازیم.