رها سازان همای آزادی

موسسه رها سازان همای آزادی در سال 1393 فعالیت خود را با هدف حفظ محیط زیست آغاز کرد.

" " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " " "

تهران، تهران، ایران

اطلاعات خیریه

استان فعالیت استان فعالیت
تهران
شهر فعالیت شهر فعالیت
تهران
محدوده فعالیت محدوده فعالیت
-
عرصه فعالیت عرصه فعالیت
حیوانات و محیط زیست - پژوهشی و تحقیقاتی
زیر عرصه فعالیت زیر عرصه فعالیت
حیوانات خانگی و خیابانی - سایر
گروه هدف گروه هدف
حیوانات و محیط زیست - جوامع محلی
شیوه کمک شیوه کمک
کمک غیرمالی
اطلاعات سازمانی

شناسه ملی شناسه ملی
14004358135
شماره ثبت شماره ثبت
34528
تاریخ تاسیس تاریخ تاسیس
۱۳۹۳/۶/۱۰
مرجع صادرکننده مجوز مرجع صادرکننده مجوز
-
اطلاعات فرد

تعداد مددجویان تعداد مددجویان
-
تعداد کارمندان تعداد کارمندان
-
تعداد نیروهای داوطلب تعداد نیروهای داوطلب
-
اطلاعات تماس

تلفن ثابت تلفن ثابت
تلفن همراه تلفن همراه
آدرس آدرس
تهران، تهرانسر، بلوار گلها، بلوار لاله، خیابان صالحی، کوچه هفتم شرقی، پلاک 24، طبقه 2
سایت سایت
ایمیل ایمیل
اینستاگرام اینستاگرام
تلگرام تلگرام

هدف از فعالیت موسسه رها سازان همای آزادی، ارتقاي سطح فرهنگ عمومي و آگاهي هاي جامعه و فعاليت هاي ترويجي، برگزاري همايش و جشنواره براي پيشگيري از ظلم و ستم به حيوانات، محو جلوه هاي مختلف استثمار حيوانات و حيوان آزاري، اصلاح نحوه رفتار با حيوانات (اعم از وحشي و اهلي)، فعاليت هاي تحقيقي و پژوهشي فني در زمينه حفاظت و حمايت از حيوانات(اعم از وحشي و اهلي)کمک به حيوانات نيازمند از طريق امداد، نجات، بازپروري، توانبخشي و رهاسازي با تاسيس مراکز بازپروري و ايجاد شرايط زيستي مناسب براي نگهداري از جانوران غير قابل رهاسازي مانند پناهگاه، کمک به بهبود و بهسازي محيط زيست، منابع طبيعي و شرايط زيستگاهي جهت بقاي فرد و جمعيت گونه هاي جانوري، حمايت و حفاظت از حيوانات (اعم از وحشي و اهلي)، کمک به هم زيستي صحيح حيوانات شهري و انسان ها و جلوگيري از مزاحمت هاي متقابل انسان و حيوان و رفع تعارض هاي موجود بين آنها، همکاري، همياري و ارائه خدمات مشاوره اي و طرح هاي تخصصي به ارگان هاي مسئول، انجام کليه فعاليت هاي فوق در صورت لزوم پس از اخذ مجوز هاي لازم می باشد.

هیئت امنا و کارکنان
نام و نام خانوادگیسمتکدملی
سارا اميني
مديرعامل و عضو هئيت مديره
۱۶۵۰۲۰۲۷۱۷
رضا باقرزاده شيرازي
رئيس هيئت مديره
۰۰۷۰۹۵۷۴۳۶
شهرام اميري شريفي
نائب رئيس هيئت مديره
۰۹۳۸۷۶۱۵۵۲آگهي تاسيس
شماره روزنامه: ۲۰۲۴۸  تهران
شماره صفحه روزنامه: ۱۳
تاریخ روزنامه:۱۳۹۳/۶/۱۹
شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۳۳۰۴۰۰۹۰۱۰۵۰۹۵۵
تاریخ نامه اداره ثبت:  ۱۳۹۳/۶/۱۰
شماره پیگیری روزنامه رسمی: ۹۳۰۶۱۰۱۱۱۵۸۴۲۸۵

تاسيس موسسه غير تجاري رها سازان هماي آزادي در تاريخ ۱۰/۰۶/۱۳۹۳ به شماره ثبت ۳۴۵۲۸ و شناسه ملي ۱۴۰۰۴۳۵۸۱۳۵ و امضا ذيل دفاتر تکميل گرديده که خلاصه آن به شرح زير جهت اطلاع عموم آگهي ميگردد. ـ موضوع موسسه: ارتقاي سطح فرهنگ عمومي و آگاهي هاي جامعه و فعاليت هاي ترويجي، برگزاري همايش و جشنواره براي پيشگيري از ظلم و ستم به حيوانات، محو جلوه هاي مختلف استثمار حيوانات و حيوان آزاري، اصلاح نحوه رفتار با حيوانات (اعم از وحشي و اهلي)، فعاليت هاي تحقيقي و پژوهشي فني در زمينه حفاظت و حمايت از حيوانات(اعم از وحشي و اهلي)کمک به حيوانات نيازمند از طريق امداد، نجات، بازپروري، توانبخشي و رهاسازي با تاسيس مراکز بازپروري و ايجاد شرايط زيستي مناسب براي نگهداري از جانوران غير قابل رهاسازي مانند پناهگاه، کمک به بهبود و بهسازي محيط زيست، منابع طبيعي و شرايط زيستگاهي جهت بقاي فرد و جمعيت گونه هاي جانوري، حمايت و حفاظت از حيوانات (اعم از وحشي و اهلي)، کمک به هم زيستي صحيح حيوانات شهري و انسان ها و جلوگيري از مزاحمت هاي متقابل انسان و حيوان و رفع تعارض هاي موجود بين آنها، همکاري، همياري و ارائه خدمات مشاوره اي و طرح هاي تخصصي به ارگان هاي مسئول.انجام کليه فعاليت هاي فوق در صورت لزوم پس از اخذ مجوز هاي لازم. ـ مدت موسسه: از تاريخ ثبت به مدت نامحدود ـ مرکز اصلي موسسه: تهران، تهرانسر، بلوار گلها، بلوار لاله، خيابان صالحي، کوچه هفتم شرقي، پلاک ۲۴، طبقه ۲ کدپستي ۱۳۸۷۹۷۵۴۷۵ ـ سرمايه موسسه: مبلغ ۷۰۰۰۰۰۰ ريال مي باشد. ـ اولين مديران موسسه:. خانم سارا اميني به سمت مديرعامل و عضو هئيت مديره به شماره ملي ۱۶۵۰۲۰۲۷۱۷ دارنده ۱۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه.۲.آقاي علي محمدي به سمت عضو هيئت مديره به شماره ملي ۰۰۵۹۴۶۳۰۱۵دارنده ۱۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه.۳. خانم سپيده رضائي زواره به سمت عضو هيئت مديره به شماره ملي ۲۲۷۹۶۹۱۶۵۵ دارنده ۱۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه.۴. آقاي شهرام اميري شريفي به سمت نايب رئيس هيئت مديره و عضو هئيت مديره به شماره ملي ۰۹۳۸۷۶۱۵۵۲ دارنده ۱۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه.۵. آقاي رضا باقرزاده شيرازي به سمت رئيس هيئت مديره و عضو هئيت مديره به شماره ملي ۰۰۷۰۹۵۷۴۳۶ دارنده ۱۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه.۶. آقاي علي محمدحسن به سمت عضو هيئت مديره به شماره ملي ۰۰۶۲۹۹۶۱۲۶ دارنده ۱۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه.۷. آقاي کامران کشيري به سمت عضو هيئت مديره به شماره ملي ۲۱۲۱۵۲۰۶۲۷ دارنده ۱۰۰۰۰۰۰ ريال سهم الشرکه اعضا براي مدت نامحدود انتخاب گرديدند. ـ دارندگان حق امضا: کليه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور موسسه از قبيل چک، سفته، بروات، قراردادها، عقوداسلامي با امضاء مديرعامل يا رئيس هيئت مديره يا نائب رئيس هيئت مديره منفرداً همراه با مهر موسسه معتبر مي باشد. ـ اختيارات مديرعامل: طبق اساسنامه
پ۹۳۰۶۱۰۱۱۱۵۸۴۲۸۵  اداره ثبت شرکت ها و موسسات غيرتجاري

پیرو آگهي تاسيس موسسه غير تجاري رها سازان هماي آزادي در تاريخ 1393/06/10 سرمايه موسسه: مبلغ ۷۰۰۰۰۰۰ ريال مي باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

خیریه های مرتبط