Golden Opportunity Skills and Development :GOSAD یک مؤسسه‌ی خیریه مستقر در غرب لندن است که با جامعه‌ی محلی برای ایجاد یک جامعه‌ی پجنب‌وجوشوش و برابر همکاری می‌کند. آنها پروژه‌های مهارت‌افزایی، دوره‌ها، حمایت و مشاوره را ارائه می‌دهند. GOSAD آماده‌ی پاسخگویی به نیازهای جامعه در طول همه‌گیری کووید-19 بود. این تیم راه‌های جدیدی برای کار ایمن ابداع کرد، با سازمان‌های دیگر همکاری کرد و تعداد داوطلبان خود را افزایش داد. جوامع قومی سیاه‌پوست، آسیایی و اقلیت‌ها به‌طور نامتناسبی تحت‌تأثیر همه‌گیری کووید-19 قرار گرفتند و چالش‌های ایجاد شده توسط بحران، هزینه‌های زندگی آنها را تشدید کرد. در نتیجه، تقاضا برای قابلیت اشتغال و سایر حمایت‌های GOSAD به‌شدت افزایش یافت.

برای آگاهی بیشتر:

سخاوتمندترین کشورهای سال 2023 از منظر CAF


کمک مالی اصلی: 94,500 پوند برای حمایت از اشتغال و رفاه جوانانی که در جوامعی با اقلیت‌های قومی زندگی می‌کردند اهدا شد.

کمک‌هزینه‌ی حمایت از پایداری مالی: 15000 پوند برای مشاوره و کمک به توسعه‌ی طرح کسب‌وکار، حمایت از هیئت‌مدیره و کار بر روی استراتژی تولید درآمد اهدا شد.

برنامه‌ی پشتیبانی مناسب: تماس پشتیبانی ماهانه یک‌به‌یک از تیم CAF Resilience، رویدادهای آنلاین و فرصت‌های شبکه.

کمک مالی اصلی، GOSAD را قادر ساخت به 35 جوان کمک کند تا به شغل دست پیدا کنند. همچنین 12 نفر دوره‌های کارآموزی را شروع کرده‌اند و 7 نفر به تحصیل بازگشته‌اند. GOSAD به این جوانان کمک کرده است تا به چالش‌های گسترده‌تری مانند مسکن، بدهی، سلامت روان و تبعیض رسیدگی کنند.کمک‌هزینه‌ی پایداری مالی، GOSAD را قادر ساخت تا انعطاف‌پذیری سازمانی ایجاد کند:

این بودجه به آنها فضا، زمان و حمایت برای توسعه یک طرح تجاری روشن و واقعی را داد. این امر قبلاً به آنها کمک کرده است تا بودجه‌ی بیشتری را برای گسترش به یک منطقه همسایه به دست آورند.

حمایت ارائه شده برای کمک به توسعه‌ی هیئت‌مدیره آنها منجر به استخدام و آموزش موفق دو معتمد جدید شد. این امر مهارت و تجربه‌ی بیشتری را برای خیریه به ارمغان آورده است.

GOSAD همچنین بودجه‌ای را برای مشارکت با سایر سازمان‌های تحت رهبری سیاهان تضمین کرده است. آنها از این کمک مالی برای توسعه‌ی نقش خود به‌عنوان مجری مشارکت، ایجاد ظرفیت و پشتیبانی از سازمان‌های محلی BAME (اقلیت‌های قومی) و کمک به دیگران برای پیشرفت استفاده کردند.

حمایتی که آنها برای گسترش فرصت‌های تولید درآمد دریافت کردند به GOSAD کمک کرد تا خود را به‌عنوان یک شریک استراتژیک برای مقامات محلی قرار دهد. آنها اکنون در موقعیتی قوی برای راه‌اندازی دوره‌ی پنج‌ساله قرار دارند.

برای آگاهی بیشتر:

سخاوتمندترین کشورهای آفریقایی بر اساس گزارش 2023 CAF


پروژه‌ی پایداری مالی زمان می‌برد. کمک‌هزینه‌های به‌دست‌آمده به ما امکانات لازم ازجمله: زمان، منابع مالی و حمایت را داده است. درواقع داشتن ورودی، تخصص و مشاوره‌ی اعضای تیم CAF کمک کرده است تا به هدف پایداری برسیم.