با مطالعه‌ مطالب زیر با 10 خیریه برتر انگلستان و ولز در 14 ژانویه سال 2023 که درحال خدمت‌رسانی در زمینه‌های متنوع مانند: حوزه‌ آموزش، درمان و پیشگیری از بیماری‌ها (سرطان)، غنی‌سازی هنر، حفاظت از آثار تاریخی هستند، آشنا می‌شوید. اغلب این خیریه‌ها در مقادیر بزرگ -به‌لحاظ کیفیت و کمیت- فعالیت تخصصی خود را پیش می‌برند.


بنیاد کمک‌های‌ خیریه

بنیاد کمک‌های خیریه (CAF) با هدف کمک‌رسانی بیشتر به مردم، تسهیل‌سازی در مدیریت مالی خیریه‌ها و خیرین فعالیت می‌کند. این فعالیت‌ها در قالب کمک‌ به خیرین برای پرداخت مالیات مناسب به مؤسسات خیریه، کمک به کارفرمایان در اجرای برنامه‌های اجتماعی و ارائه خدمات بانکی، سرمایه‌گذاری و جمع آوری کمک‌های مالی کم هزینه انجام می‌شود.

بنیاد ثبت و ضبط لویدز

بنیاد لویدز ایمنی و آموزش را ترویج می‌کند و بیشتر درآمد آن به‌عنوان یک گروه تجاری که سود را بین بنیاد توزیع می‌کند، یکپارچه و قابل‌استناد است. این سود دریافتی، جدا از درآمد تلفیقی معاملاتی بنیاد است. درواقع این گروه تجاری یک سرمایه‌گذاری اجتماعی محسوب می‌شود که اهداف بنیاد را پیش می‌برد.


خیریه‌ سلامت نوفیلد

 هدف این خیریه حفظ و ارتقاء سلامتی، مراقبت‌های بهداشتی و همچنین پیشگیری، تسکین و درمان انواع بیماری‌ها است.


خیریه‌ نجات بین‌المللی کودکان

این خیریه با دارا بودن 29 عضو، اتحادیه‌ نجات بین‌المللی کودکان را تشکیل می‌دهد و در 120 کشور جهان در زمینه‌ ایجاد تغییرات فوری و پایدار در زندگی کودکان فعالیت می‌کند. درواقع آنها سعی می‌کنند با برنامه‌ریزی صحیح اطمینان حاصل کنند که تمام کودکان زنده می‌مانند، آموزش می‌بینند و در امان هستند. این خیریه در سال 2015 توانست به کمک همکاران به 62 میلیون کودک خدمت‌رسانی کند.

بیشتر بدانید:

آمار برترین خیریه‌های حوزه بیماری سرطان آمریکا از نظر مؤسسه Charity Watch (بخش نخست)

انجمن هنر انگلستان

انجمن هنر انگلستان سعی دارد با توسعه، حمایت و سرمایه‌گذاری بر روی تجربیات هنری، زندگی مردم را در عالی‌ترین حالت آن غنی سازد. این آژانس ملی به‌عنوان یک نهاد مستقل در کنار دولت، از طیف وسیعی از فعالیت‌های هنری حمایت می‌کند. اصل استراتژیکی این انجمن برای هنر در این جمله خلاصه می‌شود: «دستیابی به هنری فوق‌العاده برای همگان».

شورای بریتانیا

هدف این شورا ایجاد معرفت و تفاهم دوستانه‌ای بین مردم بریتانیا و سایر کشورها است. به همین دلیل پیوندی مؤثر بین بریتانیا با کشورهای همکار ایجاد می‌کند. همچنین در سراسر جهان به میلیون‌ها نفر دسترسی دارد و با بیش از 100 کشور در زمینه‌‌های هنر و فرهنگ، زبان انگلیسی، آموزش و جامعه‌ مدنی کار می‌کند.

بیشتر بخوانید:

آمار برترین خیریه‌های حوزه بیماری سرطان آمریکا از نظر مؤسسه Charity Watch (بخش دوم)

سازمان تحقیقات سرطان انگلستان

این سازمان سعی دارد از طریق انجام تحقیقات تخصصی به حفظ جان افراد بپردازد و تنها مؤسسه‌ای است که با بیش از 200 نوع سرطان مبارزه می‌کند. در واقع مأموریت آن پیشگیری، کنترل و درمان سرطان از طریق تحقیقات نوآورانه است و در 40 سال گذشته خروجی تلاش این سازمان به دو برابر شدن میزان بقا کمک کرده است.


مرکز اعتماد ملی مکان‌های تاریخی و طبیعی زیبا

فعالیت این مرکز حول محور مراقبت دائمی از مکان‌های دیدنی و زیبای تاریخی و طبیعی به نفع ملت، در سراسر انگلستان، ولز و ایرلند شمالی است.


دانشگاه کاردیف

این دانشگاه، آموزش عالی شامل فعالیت‌های تحقیقاتی متعدد را برای عموم مردم فراهم می‌کند.


تسهیلات مالی بین‌المللی برای شرکت ایمن‌سازی

هدف اصلی شرکت (IFFIM) این است که به‌عنوان یک وسیله‌ مالی، از اتحاد (GAVI) در تسریع تأمین بودجه‌ خیریه برای پروژه‌های واکسیناسیون و تقویت سیستم‌های بهداشتی، در کشور‌های درحال‌توسعه حمایت کند. تأمین مالی این شرکت توسط دولت بریتانیا انجام می‌شود و پذیرای کمک‌های مردمی نیست.

بیشتر بخوانید:

آمار برترین خیریه‌های نابینایان و کم‌بینایان آمریکا از نظر مؤسسه Charity Watch